Elektroniczna wersja legitymacji funkcjonuje od styczniu 2023 roku. Emeryci i renciści, którzy po tej dacie uzyskali prawo do świadczenia, otrzymują ją automatycznie. Dokument po pobraniu jest dostępny w aplikacji mObywatel. Tradycyjną, plastikową kartę można otrzymać wyłącznie na wniosek. Przez ponad trzy lata mLegitymację aktywowało prawie 1,5 mln emerytów i rencistów. – W aplikacji mObywatel wśród dostępnych dokumentów znajduje się również mLegitymacja emeryta-rencisty. Osoby korzystające już z aplikacji mogą w prosty sposób dodać ją do swojego katalogu cyfrowych dokumentów. MLegitymacja działa tak samo jak tradycyjna plastikowa karta. Potwierdza status emeryta lub rencisty i uprawnia do korzystania przysługujących ulg i zniżek. Świadczeniobiorcy mogą posługiwać się nią na swoim urządzeniu mobilnym, np. telefonie. jeżeli emeryt lub rencista nie korzystał dotychczas z elektronicznych dokumentów, a chciałby mieć je w telefonie, powinien zainstalować bezpłatną aplikację mObywatel. Następnie należy potwierdzić swoją tożsamość, dodając dowód osobisty, jeżeli nie został on wcześniej aktywowany w aplikacji. Po uruchomieniu mObywatela wystarczy wybrać opcję „Dodaj dokument” i wskazać z listy legitymację emeryta-rencisty – informuje Wojciech Ściwiarski, rzecznik prasowy ZUS w województwie mazowieckim.
Świadczen