10 lat Małych Odkrywców z Piotrowic

1 godzina temu
Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi „Mali Odkrywcy” w Piotrowicach świętowało wczoraj 10-lecie działalności.
Z tej okazji w Miejskim Domu Kultury w Słupcy odbyła się Jubileuszowa Gala Oskarów Małych Odkrywców, w której uczestniczyli zaproszeni goście, dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola.
Dziękuję wszystkim, którzy tworzyli i przez cały czas tworzą historię „Małych Odkrywców”. Niech kolejne lata przyniosą jeszcze więcej pięknych wspomnień, sukcesów i dziecięcej radości. Dziękuję za zaproszenie na uroczystość… – powiedział burmistrz Jacek Szczap.
Idź do oryginalnego materiału