10 medali dla Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime

mojgdow.pl 4 miesięcy temu

To był ostatni sprzwdzian przed Mistrzostwami Polski. W ubiegłą sobotę, w Piasecznie na regionalnym turnieju Piaseczno Open dziesięcio osobowa ekipa kadetów z Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime zdobyła 10 medali !

3 miejsce dołożył Aleksander Pysz w kategorii kadet młodszy +47 kg,

W formule light contact 1 miejsce wywalczył Bartosz Malczewski, natomiast Eliza Tasior oraz Wanda De Ville dołożyły po srebrnym medalu. Bez medalu wrócili tym razem Antoni Garbień, Miłosz Lemiowski oraz Szymon Włodarczyk.

Bilans zawodników Wielicko-Gdowksiej Szkoły Walki Prime to 1 złoty 8 srebrnych i 1 brązowy medal.

Wyjazd został dofinansowany ze środków miasta i gminy Wieliczka oraz Gminy Gdów.

Gratulujemy wspaniałego wyniku i trzymamy kciuki za naszych zawodników na Mistrzostwach Polski, które rozpoczną się już niebawem, bo 30 maja w Bałtowie.