5 liga. Sokół rozgromił Tanew, a rezerwy Stali LZS Zdziary

23. kolejkę rozegrała stalowowolska „okręgówka”. Ponownie… popłynęła Tanew, tym razem w Kamieniu. Lider nie miał litości dla beniaminka. Wygrał 7:0. Cztery bramki zdobył Kacper Piechniak. Ma ich już w swoim dorobku 35.

Również rezerwy Stali rozstrzelały się, gromiąc na swoim boisku wicelidera ze Zdziar 6:1. To zwycięstwo byłoby pewnie bardziej okazałe, gdyby nie kilka udanych interwencji bramkarza Zdziar Patryka Drzymały. W drugiej połowie obronił rzut karny, bity przez Filipa Szifera. Goście całą drugą połowę grali w dziesięciu. Chwilę po przerwie, drugą żółtą kartką upomniany został za zagranie piłki ręką Urbanik.

Wyniki 23. kolejki
Stal II – LZS Zdziary 6:1 (2:0), Książek 2, Maj, Ziółkowski, Iskra, Grasza – Sobiło, Sokół – Tanew 7:0 (4:0), Piechniak 4, Podstawek, Łuczak, Wiatr, Pogoń – Transdźwig 2:2 (1:1), Miśko, Bartnik – Kiliński, Kret, Junior – KS Jarocin 1:0 (0:0), Rożek, Siarka II – Stal ND 0:2 (0:1), Shahedeh, Tereszkiewicz, Azalia – ŁKS Łowisko 2:0 (1:0), Stanko, Rutyna, Olimpia – Unia 3:1 (2:0), Błażejowicz, Kloc, Tofil – Hanejko, San – Stal G. 1:2 (0:2), Pięta – Ivakhnenko 2.