7 medali na zawodach Copa Silesia jaworznickich zawodników

7 medali przywieźli z zawodów Copa Silesia zawodnicy jednego z jaworznickich klubów sportów walki. Gratulujemy.

Zawodnicy klubu sportów walki Rio Grappling Club Jaworzno przywieźli 7 medali z zawodów Copa Silesia, która odbyły się w minioną sobotę 11 lutego 2023 roku w Gliwicach. Jaworzniccy sportowcy rywalizowali w brazylijskim jiu-jitsu w dywizjach Gi oraz No Gi. Start w turnieju był dla nich przygotowaniem do Mistrzostw Polski No Gi.

Zawodnicy trenera Grzegorza Jabłońskiego wrócili z medalami. Dosłownie każdy członek tego klubu sportów walki przywiózł medal. Tymoteusz Niewiadowski zdobył złoto w Gi oraz złoto w No Gi, Ines Ryś także przywiozła złoto w Gi i złoto w No Gi, Klara Ryś zdobyła srebro w Gi, Nikodem Łukajczyk zdobył srebro w Gi oraz brąz w No Gi, a Krystian Kaszuba wrócił z zawodów z brązem w Gi.

Wszystkim zawodnikom i klubowi serdecznie gratulujmy i życzmy kolejnych sukcesów sportowych.