90 minut ciszy i bez telefonu. W Dylewie odbyły się Mistrzostwa w Nicnierobieniu (zdjęcia, wideo)

2 godzin temu
W Dylewie zorganizowano pierwsze Mistrzostwa w Nicnierobieniu, gdzie uczestnicy przez 90 minut pozostawali offline. Wydarzenie miało na celu promocję relaksu w dobie pośpiechu i technologii.
Idź do oryginalnego materiału