ADRIAN CZUŁEK BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI U16

teresin.pl 2 tygodni temu

Nie tylko dziewczyny lubią brąz! Znakomita kooperacja Adriana z trenerem po raz kolejny została nagrodzona.

Tak niedawno, bo zaledwie 2 tygodnie temu, Adrian zdobył złoty medal podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw U16 w Warszawie, gdzie ustanowił swój życiowy rekord w biegu na 300 m na poziomie 35,84. Dziś Adrian ustanawia kolejny rekord! Z czasem 35,57 wskakuje na 3. miejsce podium Mistrzostw Polski U16 Białystok 2024.

Adrian- Brązowy medal należy właśnie do Ciebie!! Gratulujemy serdecznie!

Na tych samych Mistrzostwach Polski wystąpiła również znakomita Daria Duda. Daria, podobnie jak Adrian, przywiozła złoto, a choćby dwa z Międzywojewódzkich Mistrzostw na dystansie 100 m i 300 m. Dziś Daria wywalczyła 7. miejsce spośród 38 startujących najlepszych zawodniczek w Polsce. Daria pobiła swój rekord, który w tej chwili wynosi 40.83! Serdeczne gratulacje!

źródło: UKS Filipides Teresin