Agata Pałka z Olimpu Nowa Sól zdobyła w Warszawie srebrny medal w wadze 70 kg podczas mistrzostw Polski seniorek w judo.
Przed dwoma tygodniami Agata Pałka wywalczyła srebro w młodzieżowych mistrzostwach kraju. Zawodniczka nowosolskiego klubu nie do końca jest zadowolona z występu w Warszawie:

1 rok temu














![Ukraina -Polska: piłka meczowa [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MX6HMBUDDPH9S-C461.jpg)

