Artur Bożyk ponownie trenerem Orląt Radzyń Podlaski

kochamradzyn.pl 1 godzina temu
Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski ogłosiły powrót dobrze znanego szkoleniowca. Nowym trenerem drużyny został Artur Bożyk, który ponownie poprowadzi radzyński zespół w nadchodzącym sezonie.
Szkoleniowiec posiada bogate doświadczenie zdobywane na poziomie III ligi oraz wyższych klas rozgrywkowych. Nie jest to również jego pierwsza kooperacja z Orlętami — wcześniej prowadził klub w okresie 2019/2020, kiedy drużyna rywalizowała na trzecioligowych boiskach.
Idź do oryginalnego materiału