Autobusy dla MZK. Te elektryczne nówki sztuki będą już niedługo jeździć po ulicach Ostrołęki

3 godzin temu
Sześć nowych, niskopodłogowych autobusów elektrycznych trafi do Ostrołęki. Pojazdy wzmocnią flotę Miejskiego Zakładu Komunikacji.
Idź do oryginalnego materiału