AWANS II LO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

23 września na obiektach sportowych MOSiR Lubartów odbyły się drużynowe i indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Zawody zostały zorganizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lubartowie, ZS nr 2 oraz II LO w Lubartowie.

Do rywalizacji wystartowały reprezentacje dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu lubartowskiego. Obie nasze drużyny – męska i żeńska zajęły pierwsze miejsca i awansowały do kolejnego etapu, jakim są mistrzostwa rejonu.

Poza sukcesami w drużynie były także zwycięstwa indywidualne. I tak w kategorii Licealiada – dziewczęta 2005 i młodsze pierwsze miejsce zdobyła Aleksandra Szczerba, drugie miejsce – Magdalena Barańska natomiast trzecie – Olga Dobrzyńska.

W kategorii Licealiada – chłopcy 2005 i młodsi pierwsze miejsce zdobył Olaf Oniszczuk z 4a, natomiast trzecie miejsce zajął Antoni Obodziński z 3a.

Opiekunami uczniów byli Michał Pacek i Marcin Lato

Skład drużyny dziewcząt: Szczerba Aleksandra 2a, Magdalen Barańska 3d, Olga Dobrzyńska 3c, Klaudia Matyjaszczyk 3i, Oliwia Bogusz 3a, Maja Urbaniak 2b, Weronika Marciniak 3a, Alicja Łuszczyńska 2b, Oliwia Iżko 2b.

Skład drużyny chłopców: Olaf Oniszczuk 4a, B Antoni Obodziński 2a, Piotr Salamon 3a, Igor Konstrat 3 F, Juliusz Baran 4a, Bartosz Hanuszek 4c, Szymon Ozon 4a, Patryk Woźniak 2d, Maks Muzyka 1a, Michał Ślifirczyk 4a.