Awaria energetyczna we Wrocławiu. To przez wysoką temperaturę

radiowroclaw.pl 1 godzina temu
Wysoka temperatura mocno daje się dziś we znaki nie tylko ludziom, ale też infrastrukturze. We Wrocławiu przez upały doszło do awarii sieci energetycznej.
Idź do oryginalnego materiału