Basen śmierci w gminie Goworowo. Pies zginął tu w męczarniach. Strach pomyśleć, iż mają tam swobodny dostęp dzieci! (drastyczne zdjęcia)
1 godzina temu
- Strona główna
- Regionalne
- Basen śmierci w gminie Goworowo. Pies zginął tu w męczarniach. Strach pomyśleć, iż mają tam swobodny dostęp dzieci! (drastyczne zdjęcia)
Powiązane
Najlepsi absolwenci uhonorowani
36 minut temu
Wróć ŁKĄ z koncertu Dawida Podsiadły!
43 minut temu
Volleymania w Dylewie: TURNIEJ SIATKÓWKI OPEN
46 minut temu
Koniec
47 minut temu
NABÓR W PROGRAMIE MIKRORETENCJA
49 minut temu
Modernizacja placu zabaw przy ul. Urzędniczej
52 minut temu
Projektuj w bibliotece
1 godzina temu
Polecane
Trasa Kaszubska gotowa! Na otwarciu Donald Tusk
1 godzina temu












![Na żywo z ratusza. Radni podejmą dziś najważniejsze decyzje w roku [TRANSMISJA NA ŻYWO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/absolutorium_niewiadomski.png)