Bez urodzinowego prezentu

3 miesięcy temu

Wystartowała piłkarska wiosna w 5 lidze i okręgówce. Jako pierwsi na boisko wybiegli podopieczni Patryka Krawca – świętującego dziś 30-ste urodziny. Niestety mecz z SMSem Ślesin nie przyniósł urodzinowego prezentu. Goście, którzy lepiej rozpoczęli to spotkanie już w 5 min. objęli prowadzenie. Później gra się wyrównała, a za sprawą Patryka Maciejewskiego, który wykorzystał rzut karny, mieliśmy remis 1:1. Niestety z tego remisu nasz zespół cieszył się zaledwie pięć minut. Kolejna jedenastka, tym razem dla gości i ponownie przegrywamy. Do przerwy goście jeszcze raz pokonali debiutującego w słupeckiej bramce Jakuba Rosadowskiego. Po zmianie stron licznie przybyła publiczność zobaczyła tylko jedną bramkę. Strzelił ją zespół gości i po raz drugi w tym sezonie okazał się lepszy od SKP. Więcej na łamach Kuriera