Bielsko-Biała na antenach ogólnopolskich. Wielkie otwarcie trasy Lata z Radiem i Telewizji Polskiej

1 godzina temu
Zdjęcie: Bielsko-Biała na antenach ogólnopolskich. Wielkie otwarcie trasy Lata z Radiem i Telewizji Polskiej


Bielsko-Biała przez całą sobotę było w centrum uwagi ogólnopolskich mediów. Miasto jako Polska Stolica Kultury gościło inaugurację tegorocznej trasy Lata z Radiem i Telewizji Polskiej, a wydarzenia z Podbeskidzia można było oglądać i słuchać w wielu programach telewizyjnych oraz...
Idź do oryginalnego materiału