Blamaż orląt w drelowie. 1:5 z drużyną z a-klasy

3 dni temu

Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków przegrali na wyjeździe 5:1 z KS Drelów w meczu IV rundy Pucharu Polski na szczeblu LZPN Biała Podlaska.

Od samego początku gospodarze uzyskali przewagę. Prowadzenie objęli w 20 minucie, a tuż przed przerwą strzelili na 2:0.

Po przerwie KS Drelów, na co dzień grające w A-klasie, podwyższyło prowadzenie w 66 minucie, a po kolejnych trzech minutach było 4:0. Honorowe trafienie dla Orląt zdobył Rafał Jaworski w 84 minucie. Minutę później wynik na 5:1 ustalił jeden z zawodników KS Drelów.

Tym samym ŁKS Orlęta Łuków odpadli ze zmagań Pucharu Polski. Najbliższe spotkanie podopieczni Adriana Świderskiego rozegrają 6 października na wyjeździe z Orłem Czemierniki w meczu 10. kolejki bialskiej klasy okręgowej.