Jak poprawić jakość życia seniorów? Jakie doświadczenia mają starsze osoby po polskiej i niemieckiej stronie granicy? Jakie rozwiązania można wdrożyć, aby zaktywizować osoby, które zakończyły już aktywność zawodową i pozostają samotne w domach? To tylko niektóre z pytań, jakie postawiły przed sobą Rady Seniorów z Zielonej Góry i Cottbus. Obie organizacje zaczynają współpracę. 17 kwietnia 2026 odbyło się pierwsze spotkanie w Zielonej Górze. Pod koniec maja kolejne, tym razem w Chociebużu. Dzisiaj o tym rozmowa z Małgorzatą Barską, przewodniczącą Zielonogórskiej Rady Seniorów w Zielonej Górze:
- Strona główna
- Regionalne
- Blisko Ciebie 7.05.2026
Powiązane
BENJI – Forever Never Came
4 godzin temu
Ciepłe letnie wieczory
5 godzin temu
Dzisiaj na Paproci
5 godzin temu
Las Młochowski Biega - 19.09.2026
6 godzin temu
Mopsikobus będzie na Juliuszu
6 godzin temu
Polecane
Sprawa Kacprzyka trafi do sądu lekarskiego
4 godzin temu

1 miesiąc temu










