„Brazylijskie” trofea kaliszan

2 tygodni temu
Trzy medale zdobyli reprezentanci MMA Tornado Kalisz w IV Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu. Zawody odbyły się w Tarnowie Podgórnym Trzy medale zdobyli reprezentanci MMA Tornado Kalisz w IV Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu. Zawody odbyły się w Tarnowie Podgórnym

Wszystkie trofea kaliscy zawodnicy MMA Tornado rywalizujący w IV Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu zdobyli w formule No Gi. Srebro w turnieju seniorów w wadze do 98 kg zdobył uczeń I LO im. Adama Asnyka w Kaliszu Marcel Pietrzak . Brązowe medale wywalczyli natomiast Krzysztof Pawlik w kategorii juniorów -76 kg oraz Michał Stasiak w kategorii juniorów młodszych -55 kg.

- Kolejny reprezentant MMA Tornado Kalisz, Hubert Bereza , faworyt kat. - 74 kg , niestety tym razem bez medalu. Hubert poddał w ćwierćfinale swojego przeciwnika w niespełna 20 sekund, jednak sędziowie orzekli technikę niedozwoloną (skrętówka) i dyskwalifikację – relacjonuje