Bruk-Bet Termalica Nieciecza wciąż zwycięża! Brosz stworzył maszynę? [WIDEO]

tarnow.ikc.pl 1 miesiąc temu

Tarnów wiadomości. Takiego początku sezonu nie spodziewali się chyba najwierniejsi kibice Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. „Słonie” wygrywają i wygrywają nie schodząc z pierwszego miejsca w Betclic 1. Lidze.

Passa Bruk-Bet Termaliki trwa. Podopieczni trenera Marcina Brosza udanie rozpoczęli zmagania w Betclic 1. Lidze i wciąż nie znaleźli pogromcy wśród swoich rywali. W sobotnie popołudnie piłkarze „Słoni” zwyciężyli w Tychach z miejscowym GKS-em i zafundowali gospodarzom pierwszą porażkę w tym sezonie.

W spotkaniu zabrakło Artema Putwicewa i Andrzeja Trubehy, którzy odczuwają skutki urazu z poprzedniego domowego meczu z Wisłą Płock. Zmiennicy jednak stanęli na wysokości zadania i nie zawiedli zarówno w defensywie jak i ofensywie. Wynik spotkania otworzył Damian Hilbrycht, który w 39’ minucie wykorzystał celne podanie Kacpra Karaska. Do szatni w lepszych humorach schodzili więc goście.

Po przerwie mimo starań GKS-u wynik nie ulegał zmianie, a bramkę podwyższającą wynik zdobył Morgan Fassbender, który płaskim strzałem pokonał golkipera gospodarzy. Świetną asystę przy tym trafieniu zaliczył Andriy Dombrovskyi. Więcej bramek już nie padło, „Słonie” zaliczyły 6. wygraną w tym sezonie i wciąż pozostają na czele tabeli po 7. kolejkach (w meczu z Ruchem padł remis).

Kolejne ligowe starcie już w niedzielę 1 września. Na swoim stadionie piłkarze z Niecieczy podejmą beniaminka rozgrywek Stal Stalową Wolę. Pierwszy gwizdek o godz. 12:00.

GKS Tychy – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:2 (0:1) 0:1

Damian Hilbrycht 39′ 0:2 – Morgan Fassbender 84′