Całe podium dla pingpongistów z Ostródy, dominacja w GP Warmii i Mazur

nos-portal.pl 4 tygodni temu

TENIS STOŁOWY. Tydzień przed startem sezonu pierwszoligowego dobrą formę zasygnalizowali zawodnicy Energi-Morliny Ostróda. Ostródzianie zdominowali rywalizację podczas 1. turnieju Grand Prix Warmii i Mazur seniorów.

Od lewej: Michał Małachowski, Aleksander Majchrzak, Kuba Kwapiś, Łukasz Sokołowski, Maks Miastowski / Fot. Archiwum

Podczas pierwszych w okresie 2024/25 zawodów z cyklu wojewódzkiej rywalizacji o Grand Prix Warmii i Mazur miejsca medalowe zostały zarezerwowane dla zawodników Energi-Morliny Ostróda. Mimo drobnych urazów, które na kilka dni wyłączyły ostródzian z optymalnego treningu, podopieczni Tomasza Sposoba wzięli całe podium podczas pierwszych kwalifikacji do seniorskiego 1. GP Polski.

Na etapie wojewódzkim najlepszy był Michał Małachowski, drugi zawody ukończył Maksymilian Miastowski, a trzeci był Łukasz Sokołowski.

Piąty w 1. GP Warmii i Mazur był Kuba Kwapiś, a siódmy w zawodach sklasyfikowany został Aleksander Majchrzak.