Centralne Ligi Juniorów: niedany weekend żółto-czerwonych

dziendobrybialystok.pl 3 godzin temu

To był kompletnie nieudany weekend dla Jagiellonii w Centralnej Lidze Juniorów. W najstarszej kategorii żółto-czerwoni przegrali we Wrocławiu ze Śląskiem 0:1, a zespół do lat 17 przegrał u siebie z Legią Warszawa aż 1:5. W najmłodszej kategorii CLJ Jagiellończycy grali derbowy mecz z AP Junior. Ekipa Norberta Beśki prowadzili do przerwy 2:0. Siedem minut przed końcem regulaminowego czasu AP Junior strzelił kontaktowego gola, a dwa następne strzelił w doliczonym czasie gry zaliczając pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. JUNIORZY STARSI U-19 Nie powiódł się wyjazd juniorom starszym białostockiej Jagiellonii. Żółto-czerwoni przegrali we Wrocławiu z miejscowym Śląskiem 0:1, a jedyny gol meczu padł w 54 po samobójczym trafieniu. Jagiellończycy od 34 minuty grali w dziesiątkę, po tym jak boisko opuścił Jakub Jaroszuk. - W pierwszej połowie musieliśmy zaadaptować się do warunków boiskowych. Tym razem zagraliśmy na naturalnej nawierzchni, co skutkowało na początku dużą liczbą niedokładnych zagrań, stratami. Gra na takim boisku to trochę inna dyscyplina sportu, w porównaniu do tego, gdzie na co dzień trenujemy. Gramy nieźle, pomysłowo, ale proste błędy techniczne skutkowały między innymi tym, iż w pierwszej części otrzymaliśmy czerwoną kartkę, a konkretnie Kuba Jaroszuk. Chciał gonić piłkę, ale przerwał akcję faulem. Graliśmy w osłabieniu i muszę pochwalić chłopców za drugą połowę. Dobre wejście zanotował Janek Kosmalski, który dał imp