Cheerleaderki z Bobrownik Wielkich mistrzyniami Europy!

2 dni temu

Wielki sukces cheerleaderek z zespołu Voltage. Zawodniczki z Bobrownik Wielkich po raz pierwszy w swojej historii zdobyły złoty medal na rozgrywanych w Norwegii mistrzostwach Europy w cheerleadingu.

Młode cheerleaderki powołanie do kadry narodowej wywalczyły poprzez udany występ w Mistrzostwach Polski, w których zajęły pierwsze miejsce. Do Norwegii jechały z dużymi nadziejami na dobry wynik. Jednak chyba nie spodziewały się, iż pójdzie im aż tak dobrze.

Ich występ podczas piątkowych (28.06) zawodów w kategorii cheer (junior all girl advanced) a wzbudził w zachwyt wszystkich, a zwłaszcza jurorów, którzy przyznali zespołowi spod Tarnowa zasłużone pierwsze miejsce.

Tym samym na podium wyprzedziły reprezentację Belgii oraz Grecji. euforia jest tym większa, iż to pierwszy w historii zespołu tak duży triumf.

Zawodniczki już po raz kolejny pokazały, iż należą do czołówki europejskiego cheerleadingu. Na mistrzostwach Europy rozgrywanych w Grecji w 2022 roku zdobyły srebrne medale. Tym razem udało im się stanąć na najwyższym stopniu podium.

Grupa Voltage z Bobrownik Wielkich składa się z dziewczyn w wieku od 15 do 19 lat, trenowanych przez Agnieszkę Wlezień.