Cztery dziewczyny trafiły do szpitala po wczorajszym wypadku w Koszutach Parcele.
Do zdarzenia doszło około południa. Po wjeździe na skrzyżowanie auto wypadło z drogi. Autem podróżowało 6 osób. Tylko kierowca był pełnoletni. Kierowca i siedzący z przodu pasażer odmówili udzielenia pomocy medycznej. Cztery niepełnoletnie dziewczyny, które siedziały z tyłu auta karetkami zostały zabrane do szpitala.

4 godzin temu











