Cztery medale i puchar

wschodni24.pl 1 miesiąc temu

Zawodnicy Cementu Gryfa Chełm po raz kolejny pokazali klasę podczas Ogólnopolskich Igrzysk LZS w Spale, które były jednocześnie Mistrzostwami Polski LZS.

Spośród ośmiu reprezentantów chełmskiego klubu, aż czterech stanęło na podium! Ze Spały przywieźli dwa medale srebrne i dwa brązowe. Na drugim stopniu podium stanął Kuba Lewandowski, który walczył w kategorii do 48 kg, Srebro wywalczył też Aleksy Bartosik – w kategorii do 51 kg. W kategorii do 71 kg brązowy medal otrzymał Michał Woźniak, w kategorii do 80 kg medal za trzecie miejsce dostał Szymon Pietrykowski.

Dzięki świetnym wynikom zawodników Gryfa, trener Dariusz Jabłoński zdobył trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej i został obdarowany zasłużonym pucharem.