Derby mają jednak własne prawa - niepokonana wiosną Sona ograna przez niepunktującą Wkrę

plonszczak.pl 2 tygodni temu
W poprzedniej kolejce - meczem Sony z Guminem - zapoczątkowany został serial trzech derbowych pojedynków naszych drużyn w okręgówce. Były emocje i finalnie wygrana faworyta. Teraz było inaczej - byliśmy świadkami niespodzianki.

Ale zanim mieliśmy emocje minionej kolejki - Wkra odrabiała zaległości. We wtorek (23 kwietnia, g. 18) sochocinianie rozegrali zaległy, wyjazdowy mecz z ósmą w tabeli Ostrovią Ostrów Maz. Spotkanie praktycznie emocjonującej historii nie miało, bo rywale byli po prostu lepsi.

Ostatecznie Ostrovia wygrała 2:0, po jednym (w 35 minucie) golu z kontrataku i - w 60 minucie - z rzutu karnego.

23.04. - mecz zaległy: Ostrovia Ostrów Maz. - Wkra Sochocin 2:0 (1:0)

Wkra: Filip Brzeziński - Radosław Jakubiak, Przemysław Walczak, Robert Niepytalski (60, Igor Malinowski), Wiktor Biliński, Mateusz Pałka, Dawid Nawrocki, Jakub Dominiak, Jakub Szadkowski (70, Kacper Jakubowski), Kacper