Diamentowe, szmaragdowe i złote jubileusze w Sali Królewskiej w Legnicy (FOTO)

2 godzin temu
Dwie pary świętowały diamentowe, jedna szmaragdowe, a dziewiętnaście złote gody. We wtorek podczas uroczystości w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej legnickie pary odebrały medale za długoletnie pożycie. Medale nadane przez Prezydenta RP oraz listy gratulacyjne wręczył dostojnym jubilatom Prezydent Miasta Maciej Kupaj.

W uroczystości wzięły udział rodziny wyróżnionych par i ich przyjaciele. Małżonkowie pytani o receptę na udane, długie małżeństwo wskazywali na cierpliwość, skłonność do kompromisów, wyrozumiałość i wzajemne poleganie na sobie.

Wydarzenie uświetnił występ uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy.

Wszystkim parom gratulujemy i składamy najlepsze życzenia.
Idź do oryginalnego materiału