Dni Elbląga i wysokie temperatury. Pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas wspólnego świętowania

3 godzin temu
Trwają Dni Elbląga oraz liczne wydarzenia towarzyszące, które każdego dnia przyciągają mieszkańców i gości odwiedzających nasze miasto. Wspólne koncerty, spotkania i atrakcje plenerowe to doskonała okazja do spędzenia czasu w świeżym powietrzu. Warto jednak pamiętać, iż prognozowane wysokie temperatury wymagają szczególnej ostrożności i odpowiedzialnego zachowania.


Apelujemy do wszystkich uczestników wydarzeń o rozsądek i stosowanie podstawowych zasad...
Idź do oryginalnego materiału