Reda na jeden wieczór stała się stolicą pomorskiego boksu olimpijskiego. Gala Boksu Olimpijskiego o Puchar Burmistrza Redy, która odbyła się 13 czerwca 2026 roku w Hali MOSiR Reda, przyciągnęła licznych kibiców oraz zawodników reprezentujących czołowe kluby z regionu. Wydarzenie, będące jedną z najważniejszych atrakcji tegorocznych Dni Redy, dostarczyło wielu sportowych emocji i pokazało, iż boks olimpijski wciąż cieszy się ogromnym
zainteresowaniem.Była to pierwsza tego typu gala w Redzie zorga