Dobra passa trwa! Neptun ogrywa Nowiny! [zdjęcia]

4 godzin temu

MKS Neptun Końskie kontynuuje dobrą serię gier. W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Arkadiusza Bilskiego pokonali grając na wyjeździe GKS Nowiny.

Spotkanie z Nowinami nasz zespół rozpoczął znakomicie. Już w pierwszej akcji żółto-niebiescy wyszli na prowadzenie za sprawą Pawła Markowicza. Kolejne minuty to wyrównana gra, a do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Druga odsłona to naciski gospodarzy, ale i dobra gra w obronie naszego teamu, w tym świetne interwencje Michała Nowaka w bramce. I jak mówi stare piłkarskie porzekadło „nie wykorzystane sytuacje się mszą”. A mścicielem tym razem był Michał Smolarczyk, który wyprowadził Neptun na dwubramkowe prowadzenie. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie i konecczanie zwyciężyli z wyżej notowanym w tabeli rywalem.

GKS Nowiny – MKS Neptun Końskie 0:2
Gole dla Neptuna: Paweł Markowicz, Michał Smolarczyk
Neptun: Nowak, Białas, Skalski, Pańtak, Doniecki, Wojna, Hajduk, Kołodziejczyk, Markowicz, Szydłowski, Smolarczyk.
Ławka: Herda, Gruszczyński, Wolski, Kacprzyk, Siuda, Wilk, Andres, Banasik, Kowalczyk.

Za tydzień w niedzielę 27 października MKS Neptun Końskie podejmie na stadionie przy ul. Sportowej Łysicę Bodzentyn. Początek meczu o godzinie 13:00.