Doceniono najlepsze szkoły we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2021/2022 i 2022/2023 (foto)

lowicz24.eu 8 miesięcy temu
W środę (27 września) w Starostwie Powiatowym w Łowiczu wręczone zostały listy gratulacyjne i puchary dla szkół rywalizujących w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży prowadzonej przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w roku szkolnym 2021/2022 oraz 2022/2023. W roku szkolnym 2021/2022 w klasyfikacji generalnej Igrzysk Dzieci , bezkonkurencyjne okazały się dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łowiczu. Na 2. miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa w Bielawach, a na 3. Szkoła Podstawowa w Nowych Zdunach.
W klasyfikacji generalnej Igrzysk Młodzieży Szkolnej również najlepiej wypadła młodzież z łowickiej "Dwójki", która wyprzedziła Pijarską Szkołę Podstawową w Łowiczu oraz Szkołę Podstawową w Nowych Zdunach.
W zmaganiach w ramach Licealiady Szkolnej, wśród dziewczyn najlepsze okazały się uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w Łowiczu, które w klasyfikacji generalnej pokonały Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Łowiczu oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych CKZ nr 2 w Łowiczu.
W zmaganiach chłopców najlepiej zaprezentowali się natomiast uczniowie z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Łowiczu. Na 2. miejscu uplasowali się uczniowie
Idź do oryginalnego materiału