Dogrywka w Gliwicach – koszykarze Startu Lublin ulegają GTK w emocjonującym spotkaniu

W czwartej kolejce nowego sezonu koszykarskiego Start Lublin przegrał na wyjeździe z Tauron GTK Gliwice 105:110. Mecz był niezwykle wyrównany, a po regulaminowych 40 minutach zakończył się remisem 99:99, co zmusiło obie drużyny do dogrywki, gdzie GTK ostatecznie wywalczyło zwycięstwo.

Wyrównana walka i emocje do ostatnich sekund

Pojedynek pomiędzy Startem Lublin a GTK Gliwice dostarczył kibicom wielu emocji, a walka na parkiecie toczyła się punkt za punkt. Po intensywnych czterech kwartach spotkanie zakończyło się remisem, co doprowadziło do dramatycznej dogrywki, w której gospodarze przechylili szalę na swoją korzyść.

Kluczowe momenty meczu

• Początek spotkania należał do GTK, które gwałtownie uzyskało przewagę (30:22).
  • W drugiej kwarcie Start Lublin odrobił straty, wygrywając ją 18:28.
  • Końcówka regulaminowego czasu gry przyniosła wyrównanie 99:99.
  • Dogrywka: GTK zdobywa najważniejsze punkty, wygrywając ją 11:6 i zamykając spotkanie wynikiem 110:105.

Jak oceniacie występ naszych koszykarzy w meczu z GTK Gliwice? Czy waszym zdaniem zabrakło im szczęścia, a może koncentracji w końcówce? Zapraszamy do podzielenia się opinią w komentarzach i udostępnienia tego artykułu!