Dominacja SPR Handball Rzeszów w I-ligowym meczu nad AZS Uniwersytetem Warszawskim

rzeszowhandball.pl 1 tydzień temu

SPR Handball Rzeszów AZS Uniwersytet Warszawski 40:17 (21:6)
I liga grupa C piłki manualnej kobiet
Sobota 27 kwietnia 2024 roku
16:00

Rzeszów ul. Błogosławionej Karoliny 21 (Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie)

SPR Handball V LO Rzeszów
Kulpa, Tereszkiewicz – Ginalska 6, Płocica 8, Szczęsna, Różycka 4, Barnowska, Puchalska 2, Kwater 1, Stapińska, Jamrozik 13, Tomaszewska 6.
Trener: Jakub Bober
Osoba towarzysząca: Fabian Wrona
Kapitalna gra naszych dziewczyn w I-ligowym meczu przeciwko drużynie AZS Uniwersytetu Warszawskiego. Podopieczne trenera Jakuba Bobera od początku meczu narzuciły swoje warunki i już w 9 minucie SPR Handball Rzeszów prowadził 8:0. Bardzo dobra gra w obronie oraz kapitalna dyspozycja Dagmary Kulpy w bramce naszej drużyny spowodowała iż po 30 minutach straciliśmy tylko 6 bramek. Do przerwy SPR Handball Rzeszów prowadził 21:6. W drugiej połowie dziewczyny pokazały swoją wartość w ataku (bardzo dobra skuteczność), rozważne prowadzenie meczu oraz konstruowanie ciekawych akcji przez nasze rozgrywające co poskutkowało końcowym wynikiem meczu 40:17.
Warto również poinformować, iż kolejną debiutantką na I-ligowych parkietach w barwach naszego klubu została 16-letnia bramkarka Paulina Tereszkiewicz