Domowa porażka Sokołowianek

zyciesokolowa.pl 3 godzin temu

Koszykarki MPKK Sokołów S.A. poniosły już trzecią porażkę na pierwszoligowych parkietach, tym razem ulegając drużynie ŁKS-u 62:77. Już od początku pierwszej kwarty przyjezdne wypracowywały sobie punktową przewagę, która na koniec tej części gry sięgnęła dwunastu punktów (6:18). W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie. Indolencja strzelecka koszykarek MPKK powodowała, iż ta różnica ciągle rosła, a pierwsze punkty nasze panie zdobyły dopiero po czterech minutach. To spowodowało, iż Sokołowianki na przerwę schodziły przegrywając aż 17:39. Trzecia kwarta to znów dominacja Łodzianek, które grając na luzie spokojnie kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie. Wygrały ją 24:14 i przed finalną odsłoną prowadziły już bardzo wysoko 63:31. W ostatnich dziesięciu minutach koszykarki MPKK zagrały dużo lepiej i co najważniejsze skuteczniej, zmniejszając trochę dystans do przeciwniczek, wygrywając wprawdzie tę ćwiartkę 31:14, ale w całym spotkaniu to rywali tryumfowały 77:62. Warto również nadmienić, iż najwięcej punktów dla naszej ekipy rzuciła dzisiaj Dominika Paczóska – 18, natomiast najefektywniejszą zawodni