Dorota Gnoza trenuje z kadrą. Zawodniczka UKS Atleta Ostrołęka szykuje się do mistrzostw świata

2 godzin temu
Dorota Gnoza z UKS Atleta Ostrołęka trenuje z kadrą narodową U17 w podnoszeniu ciężarów. Przygotowuje się do Mistrzostw Świata Juniorek Młodszych w Kolumbii.
Idź do oryginalnego materiału