Druga odsłona artystycznych talentów

1 tydzień temu
W ostatnią sobotę miłośnicy tańca, śpiewu, gimnastyki, teatru oraz sztuki, którzy uczęszczają na zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury, mieli okazję podzielić się swoją twórczością z szerszą publicznością. Tym razem, 12 czerwca, na scenie wystąpią grupa Modern Balet oraz Teatr tańca Topaz.

Jutrzejsze wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:00 w sali kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury, a wstęp jest bezpłatny.

Na zajęciach Modern Balet dzieci uczą się podstaw tańca klasycznego, a uczestnicząc w zabawach ruchowych poznają też zasady współpracy w grupie. Spotkania zawierają również elementy tańca współczesnego, są ponadto wzbogacone o stretching. Teatr tańca Topaz natomiast umożliwia dzieciom i młodzieży w wieku 11-16 lat zagłębienie się w świat teatru ruchu. Pracują nad zwiększeniem świadomości ciała i muzykalności, a także koordynacji. Kontakt z improwizacją pomaga im w rozwoju kreatywności i umiejętności pracy z innymi.

Instruktor grup – Joanna Dudek, w swojej pracy taneczno-choreograficznej, łączy różne techniki tańca, improwizacji oraz pracy nad ciałem. Prowadzi zajęcia i warsztaty dla dzieci oraz dorosłych.

Idź do oryginalnego materiału