Druga z rzędu wygrana Podlasia

zyciesokolowa.pl 2 tygodni temu

Podopieczni Piotra Kardasa zrobili swoje i pewnie pokonali najsłabszy zespół ligowej tabeli, oddalając się tym samym od strefy Mecz Podlasia z outsiderem ligowej tabeli miał tylko jednego faworyta i ten faworyt nie zawiódł. Już w 13 minucie było 1:0, kiedy to precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Mateusz Omieciuch. Dziesięć minut później sytuacja gości jeszcze bardziej się skomplikowała, kiedy to jeden z ich zawodników obejrzał drugi żółty, a w konsekwencji czerwony kartonik i musieli oni grać już do końca spotkania w dziesięcioosobowym składzie. W 40 minucie na strzał z kilkunastu metrów zdecydował się strzelec pierwszego gola i piłka po raz drugi znalazła drogę do siatki golkipera Naprzodu i prowadziliśmy już 2:0. Druga połowa kapitalnie rozpoczęła się dla sokołowskiej ekipy, która zaledwie 120 sekund po jej rozpoczęciu za sprawą pięknego uderzenia Jewhena Pylypchuka podwyższyła nasze prowadzenie. Od tego momentu w zasadzie podopieczni Piotra Kardasa trochę spuścili z tonu, czego wyrazem była honorowa bramka zdobyta przez gości z rzutu karnego. Ostatnie słowo należało jednak do zespołu Pod