Tradycji stało się zadość i jak co roku siatkarska społeczność świdnickiej Polonii świętowała zakończenie sezonu na obiektach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

– Ogrom atrakcji dla najmłodszych i tych trochę starszych, rywalizacja sportowa na boiskach plażowych i trawiastych, przepyszny poczęstunek, a to wszystko okraszone niespodzianką w postaci Piana Party przygotowaną przez świdnickich strażaków. Oczywiście był też czas na podsumowania i wyróżnienia dla drużyn, zawodniczek i trenerów, którzy reprezentując biało-zielone barwy odnieśli znaczące sukcesy na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Całe to przedsięwzięcie mogło się odbyć w tak wspaniałej formie dzięki sztabowi ludzi – rodzicom, bliskim siatkarek oraz przyjaciołom siatkarskiej Polonii, którzy pomogli w organizacji festynu – wyliczają włodarze Młodzieżowego Klubu Siatkówki Polonia Świdnica.
To nie był jednak ostatni akcent sezonu 2025/2026
– Chociaż przed nami jeszcze Ogólnopolski Finał Kinder Joy of moving oraz rozgrywki Młodzieżowych Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, to już w tym momencie życzymy wszystkim „Polonistkom” udanych i bezpiecznych wakacji – kończą władze klubu.
/MDvR, FOTO: MKS Polonia Świdnica/

2 godzin temu














