Eliminacja na stadionie OSiR Goleniów. „Na luzie, fajnie, świetna zabawa”

2 dni temu

Dziesięć piłkarskich ekip z naszego regionu pojawiło się dzisiaj na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie. Odbył się tam turniej pod wiele mówiącym hasłem Elim-INA-cja Cup.

Turniej zorganizowany został przez MKS Ina Goleniów. Jego formuła była o tyle niecodzienna, iż mecze rozpoczynały pięcioosobowe drużyny, grające bez bramkarza, po każdym golu z boiska musiał zejść jeden z zawodników zespołu, który bramkę stracił, a grano do wyeliminowania ostatniego zawodnika rywala.

– Formuła super, bo było dużo grania, można było korzystać z band, liczyła się technika i umiejętności indywidualne. A moi chłopcy zagrali na luzie, fajnie, dla zabawy i to się opłaciło. Organizacja świetna, oby tak dalej! – mówił po wszystkim trener zwycięskiej drużyny, czyli pierwszego zespołu Football Factory Szczecin, Michał Krawniak.

Drugie miejsce w goleniowskim turnieju zajęła pierwsza drużyna UKS AP Korony Wałcz, podium uzupełnili piłkarze pierwszego zespołu Stali Szczecin, a dalsze miejsca zajęły kolejno MKS Ina Goleniów I, Football Factory II, UKS AP Korona Wałcz II, Jeziorak Szczecin, MKS Ina Goleniów II, Stal Szczecin II i Akademia Młodego Piłkarza Nowogard.

Partnerzy Elim-INA-cja Cup:

  • KAPPA Szczecin – Partner Techniczny Turnieju
  • Mikulski Nieruchomości – Partner Główny Turnieju
  • Ewelin-trans usługi transportowe Maciej Żołądowski – Sponsor Pucharów
  • Activehome studio treningowe – Partner Nagród Specjalnych
  • Piccolo Amore Goleniów – Partner Gastronomiczny Turnieju
  • OSiR Goleniów – Partner Infrastrukturalny Turnieju
  • Portal WGoleniowie.pl – Partner Medialny Turnieju
Idź do oryginalnego materiału