Powiat chrzanowski
Piłkarski weekend. Sprawdźcie, kto z kim zagra w sobotę i niedzielę
Zobaczcie, kto z kim się zmierzy w najbliższej serii spotkań czwartej ligi, klas okręgowych, klasy A, klasy B oraz trzeciej ligi kobiet.
0
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
PIŁKA NOŻNA
IV liga małopolska
- Watra Białka Tatrzańska - Unia Oświęcim (sobota, 27 kwietnia, godz. 11)
- Orzeł Ryczów - LKS Jawiszowice (sobota, 27 kwietnia, godz. 13)
- Barciczanka Barcice - MKS Trzebinia (sobota, 27 kwietnia, godz. 14)
- Wisła II Kraków - Limanovia Limanowa (sobota, 27 kwietnia, godz. 15)
- Wolania Wola Rzędzińska - Poprad Muszyna (sobota, 27 kwietnia, godz. 16)
- Glinik Gorlice - Niwa Nowa Wieś (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
- Beskid Andrychów - Dalin Myślenice (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
- Lubań Maniowy - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
Klasa okręgowa - Chrzanów
- LKS Rajsko - LKS Gorzów (sobota, 27 kwietnia, godz. 11.30)
- Nadwiślanin Gromiec - Brzezina Osiek (sobota, 27 kwietnia, godz. 15)
- Naroże Juszczyn - Hejnał Kęty (sobota, 27 kwietnia, godz. 15)
- Polonia Luszowice - Halniak Targanice (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
- LKS Bobrek - Babia Góra Sucha Beskidzka (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
- Górnik Brzeszcze - Olimpia Chocznia (sobota, 27 kwietnia, godz. 17.30)
- Żuraw Krzeszów - Victoria Jaworzno (niedziela, 28 kwietnia, godz. 15)
- Zgoda Malec - Zgoda Byczyna Jaworzno (niedziela, 28 kwietnia, godz. 17.30)
Klasa okręgowa - Kraków
- Legion Bydlin - Świt Krzeszowice (sobota, 27 kwietnia, godz. 11)
- Orzeł Bębło - Skała 2004 (sobota, 27 kwietnia, godz. 16)
- Bolesław Bukowno - MKS Nowa Proszowianka (sobota, 27 kwietnia, godz. 16.30)
- Promień Przeginia - Piast Wołowice (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
- Przebój Wolbrom - Przemsza Klucze (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
- Zieleńczanka Zielonki - Piliczanka Pilica (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
- Laskowianka Laski - LKS Niedźwiedź (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
Klasa A - Chrzanów
- Błyskawica Myślachowice - Ruch Młoszowa (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
- SPRiN Regulice - Korona Mętków (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
- Fablok Chrzanów - Zagórzanka Zagórze (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
- Wisła Jankowice - UKS Górnik Siersza (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
- Wolanka Wola Filipowska - Tęcza Tenczynek (niedziela, 28 kwietnia, godz. 13)
- Zryw Brodła - MKS Alwernia (niedziela, 28 kwietnia, godz. 16)
- LKS Żarki - Ciężkowianka Jaworzno (niedziela, 28 kwietnia, godz. 16.30)
Klasa B - Chrzanów
- Wisełka Rozkochów - AP 21 Chrzanów (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
- Tempo Płaza - Arka Babice (sobota, 27 kwietnia, godz. 17.30)
- Promyk Bolęcin - Jutrzenka Ostrężnica (niedziela, 28 kwietnia, godz. 17)
- Korona Lgota - Nadwiślanka Okleśna (niedziela, 28 kwietnia, godz. 17)
III liga kobiet
- Izolator Boguchwała - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (sobota, 27 kwietnia, godz. 16)
- Sanovia Lesko - Iskra Tarnów (sobota, 27 kwietnia, godz. 17)
- Iskra Krzemień - Pogorzanka Pogorzyce (niedziela, 28 kwietnia, godz. 12)
- Inter Gnojnica - Football Success Academy Kraków (niedziela, 28 kwietnia, godz. 12)
- Rysy Bukowina Tatrzańska - Iskra Brzezinka (niedziela, 28 kwietnia, godz. 12)
- Puszcza Niepołomice - UKS Wisła Kraków (niedziela, 28 kwietnia, godz. 14)