Gwałtowny wzrost temperatur przełożył się zwiększone zużycie wody z gminnej sieci wodociągowej. Aby uniknąć krytycznych spadków ciśnienia lub przerw w dostawach, najważniejsze jest odpowiedzialne działanie wszystkich mieszkańców. Urzędnicy podkreślają, iż priorytetem jest zabezpieczenie wody do picia, przygotowywania posiłków oraz...