Fala upałów. Urząd apeluje o ograniczenie zużycia wody

1 godzina temu
Gwałtowny wzrost temperatur przełożył się zwiększone zużycie wody z gminnej sieci wodociągowej. Aby uniknąć krytycznych spadków ciśnienia lub przerw w dostawach, najważniejsze jest odpowiedzialne działanie wszystkich mieszkańców. Urzędnicy podkreślają, iż priorytetem jest zabezpieczenie wody do picia, przygotowywania posiłków oraz...
Idź do oryginalnego materiału