Festiwal goli na meczu Olimpii Zambrów

zambrow.org 2 tygodni temu

W 9. kolejce IV ligi grupy podlaskiej sezonu 2024/2025 Olimpia Zambrów spektakularnie wygrywa mecz z drużyną Promień Mońki. W trakcie meczu kibice mogli zobaczyć prawdziwy festiwal goli. Mecz Olimpia Zambrów vs. Promień Mońki odbył się w sobotę, 21 września na boisku w Zambrowie. W ramach 9. kolejki bieżącego sezonu grupy podlaskiej IV ligi zambrowski zespół wygrał 10:2. Pierwszą bramkę w meczu Olimpia Zambrów vs. Promień Mońki kibice mogli zobaczyć w 19. minucie, gdy Sebastian Zabłocki, piłkarz Olimpii, celnie trafił do siatki. Następnie w 33. i 40. minucie meczu Przemysław Jastrzębski, kapitan Olimpii Zambrów strzelił dwa gole. Na przerwę piłkarze wychodzili z wynikiem 3:1. Tuż po przerwie, w 47. minucie, Przemysław Jastrzębski znów celnie trafia do bramki zdobywając hat tricka. 4 minuty później Damian Jaczewski, zambrowski piłkarz, również strzela do siatki. Dwa następne punkty dla Olimpii Zambrów ustrzelił Sebastian Zabłocki i dzięki temu również zdobył hat tricka w tym meczu. W 66. minucie spotkania ponownie Przemysław Jastrzębski zdobywa gola, a 9 minut później Mateusz Jastrzębski punktuje dla Olimpii kolejną bramkę. Przemysław Jastrzębski na