Festiwal goli podczas sobotniego meczu Olimpii Zambrów

zambrow.org 1 miesiąc temu

W 3. kolejce IV ligi grupy podlaskiej sezonu 2024/2025 Olimpia Zambrów wygrała mecz z drużyną Czarni Czarna Białostocka. Kibice mogli obejrzeć aż 8 bramek, a wszystkie w wykonaniu biało-niebieskich. Mecz Olimpia Zambrów vs. Czarni Czarna Białostocka odbył się w sobotę, 24 sierpnia na boisku w Zambrowie. W ramach 3. kolejki bieżącego sezonu grupy podlaskiej IV ligi zambrowski zespół wygrał 8:0. Pierwszą bramkę w 16. minucie meczu strzelił kapitan drużyny Olimpii Zambrów Przemysław Jastrzębski. W 43. minucie meczu do siatki trafia zambrowski piłkarz Mateusz Jastrzębski. Na przerwę zawodnicy schodzili z wynikiem 2:0. Po przerwie, w 48. minucie, znów celnie do bramki trafia Przemysław Jastrzębski, a w 57. minucie kapitan drużyny zdobywa hat-tricka znów trafiając do bramki przeciwnej drużyny. 5 minut później bramkarz Olimpii Zambrów Paweł Rutkowski broni rzutu karnego. Kolejną bramkę dla zambrowskiej drużyny trafia Junior Radziński. Następnego gola, w 80. minucie, zdobywa z rzutu wolnego Sebastian Dąbrowski. 3 minuty później ma miejsce czwarty podczas tego wydarzenia celny strzał Przemysława Jastrzębskiego. W 88. minucie meczu bramkę dla Olimpii strzela K