Społeczność szkolna Zespołu Szkoły i Przedszkola w Krzyworzece w gminie Mokrsko zorganizowała festyn rodzinny pod hasłem „Razem budujemy szkołę”. W programie przygotowano wiele atrakcji m.in. mecz siatkówki, licytacje, dmuchańce, kiermasz ciast i książek oraz grill. O oprawę artystyczną wydarzenia zadbali uczniowie i przedszkolaki z ZSiP w Krzyworzece.
Trwa piknik pod hasłem „Razem budujemy szkołę”. W imieniu Rady Rodziców składam ogromne podziękowania dyrektorowi Wojciechowi Psui, gronu pedagogicznemu oraz wszystkim członkom Rady Rodziców za serce i trud włożony w organizację naszego szkolnego festynu. Ten dzień był pełen euforii i integracji. Dziękuję za piękny gest namalowania i przekazania obrazów na licytację paniom Lidii Piwnickiej, Kamili Wach, Barbarze Chadrian. Dziękuję za zakup cegiełek i udział w licytacjach – wspólnie budujemy lepszą przyszłość dla naszych dzieci.
– mówiła przewodnicząca Rady Rodziców Anna Topornicka. Finalnie udało się zebrać ponad 16 000 zł.

Fot. Radio Ziemi Wieluńskiej

1 godzina temu

![Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xga-4x3-noc-swietojanska-w-hrubieszowie-wianki-ognisko-i-spiew-nad-huczwa-zdjecia-1782132138.jpg)




![120 lat Giszowca. Jubileusz jednej z najbardziej wyjątkowych dzielnic Katowic [Zdjęcia]](https://www.wkatowicach.eu/assets/pics/aktualnosci/2026-06/tn_IMG_1186.jpg)
![Przeboje Maanamu znów wybrzmiały w gminie Stawiguda. Tak wyglądała szósta „FEELharmonia nad Jeziorem” [ZDJĘCIA]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47303/ddfe8da23312900e5ba95890cbd02a51.jpg)






