Festyn „Razem budujemy szkołę” w Krzyworzece

1 godzina temu

Społeczność szkolna Zespołu Szkoły i Przedszkola w Krzyworzece w gminie Mokrsko zorganizowała festyn rodzinny pod hasłem „Razem budujemy szkołę”. W programie przygotowano wiele atrakcji m.in. mecz siatkówki, licytacje, dmuchańce, kiermasz ciast i książek oraz grill. O oprawę artystyczną wydarzenia zadbali uczniowie i przedszkolaki z ZSiP w Krzyworzece.

Trwa piknik pod hasłem „Razem budujemy szkołę”. W imieniu Rady Rodziców składam ogromne podziękowania dyrektorowi Wojciechowi Psui, gronu pedagogicznemu oraz wszystkim członkom Rady Rodziców za serce i trud włożony w organizację naszego szkolnego festynu. Ten dzień był pełen euforii i integracji. Dziękuję za piękny gest namalowania i przekazania obrazów na licytację paniom Lidii Piwnickiej, Kamili Wach, Barbarze Chadrian. Dziękuję za zakup cegiełek i udział w licytacjach – wspólnie budujemy lepszą przyszłość dla naszych dzieci.


– mówiła przewodnicząca Rady Rodziców Anna Topornicka. Finalnie udało się zebrać ponad 16 000 zł.

Fot. Radio Ziemi Wieluńskiej

Idź do oryginalnego materiału