Futsal na Podlasiu: Prawdziwy rollercoaster

dziendobrybialystok.pl 4 dni temu

W ten weekend podlascy futsalowcy przeżywali prawdziwy rollercoaster: Jagiellonia w wyjazdowym meczu w Pułtusku najpierw prowadziła 2:0, by przegrywać 2:3 i ostatecznie wygrać 5:3. Z kolei Futbalo u siebie bardzo dzielnie walczyło przez 20 minut z rywalami ze Świecia. Na przerwę schodzili remisując 2:2, by w II połowie polec 2:6. Jagiellonia: Z nieba do piekła i z powrotem Po inauguracyjnej domowej wygranej futsalowa Jagiellonia Białystok w miniony weekend zmierzyła się na wyjeździe z Wenecją Pułtusk. W niedzielnym meczu 1 ligi futsalu górą była białostocka drużyna wygrała 5:3. Zaczęło się pięknie dla żółto-czerwonych: Jaga po dwóch minutach prowadziła 2:0. Białostoczanie dominowali i byli w niebie mając perspektywę powiększania przewagi. Tak w to uwierzyli, iż pozwolili gospodarzom pozbierać się i złapać wiatr w żagle. No i w efekcie agresywny pressing Wenecji przyniósł jej wyrównanie jeszcze przed przerwą. A po przerwie gospodarze wyszli na prowadzenie 3:2 i Jagiellończykom w oczy zajrzało widmo przegranej. Na boisku zaczęła się toczyć twarda walka na całym boisku: obie drużyny zastosowały agresywny pressing na całym parkiecie. Ale białostoczanie mieli jeden atut, którego nie mieli gości: zabójcze strzały z dystansu. I właśnie trzy potężne bomby z daleka przyniosły Jadze 3 gol