GALA MUZYKI FILMOWEJ już 28 października w Spodku!

2 miesięcy temu

Zapraszamy na Galę Muzyki Filmowej! Wydarzenie to odbędzie się 28 października 2023 roku o godzinie 19:00 w Spodku w Katowicach.

Muzyka z najsłynniejszych filmów

Koniec października 2023 ponownie wypełni się muzyką z największych hitów z wielkiego ekranu. Dokładnie rok po Gali Muzyki Filmowej w Spodku w 2022 roku, przyjdzie czas na jej drugą edycję – przeżyjmy to na nowo razem z Filharmonią Śląską! Niezapomniane melodie, Chór, Orkiestra Symfoniczna, multimedia, światła i widowiskowe efekty wizualne opanują katowicki Spodek w każdym calu. Przeniesiemy się w świat ponadczasowych opowieści, wzruszeń, ekscytacji i przygody. Już teraz kup bilet na wieczór pełen hollywoodzkich emocji!

28 października 2023 roku będzie prawdziwym świętem kinomanów i wielbicieli muzyki filmowej, która podczas wykonywania na żywo zyskuje jeszcze bardziej emocjonujący wymiar. Doskonała harmonia efektów multimedialnych, świateł i wizualizacji, utwory z ponadczasowych produkcji kinowych w wykonaniu profesjonalnej orkiestry i znakomici soliści wspólnie sprawią, iż publiczność zgromadzoną w Spodku filmowy świat pochłonie w całości. Obecność – obowiązkowa!

Wykonawcy:

Chór Filharmonii Śląskiej
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Wśród gości specjalnych koncertu będzie Sara James – utalentowana wokalistka młodego pokolenia, finalistka programu America’s Got Talent.

Ceny biletów na wydarzenie:

Strefa I | płyta 200.00 zł
Strefa II | sektory zielone 160.00 zł
Strefa III | sektory czerwone 120.00 zł
Strefa IV | sektory niebieskie 100.00 zł

Uwaga! Podane ceny biletów są aktualne tylko do końca września! Nie przegap okazji i kup swój taniej już dziś!

Idź do oryginalnego materiału