Gminny turniej piłki nożnej chłopców klas IV-VIII o Puchar Sołtysa Kaliszkowic Kaliskich

mikstat.pl 1 tydzień temu

9 czerwca 2026 roku na boisku sportowym w Kaliszkowicach Kaliskich odbył się gminny turniej piłki nożnej chłopców klas IV–VIII o Puchar Sołtysa Kaliszkowic Kaliskich. W zawodach udział wzięły drużyny z Biskupic Zabarycznych, Kaliszkowic Kaliskich oraz Kaliszkowic Ołobockich. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Po rozegraniu wszystkich spotkań zwycięzcą turnieju została drużyna z Biskupic Zabarycznych. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Kaliszkowic Kaliskich, natomiast na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Kaliszkowic Ołobockich.

Podczas zakończenia turnieju wręczono również nagrody indywidualne. Tytuł najlepszego strzelca zdobył Filip Dziegiński, najlepszym zawodnikiem został Alan Witoń, a nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Wojciech Obsadny.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom udziału w turnieju oraz osiągniętych wyników. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Sołtys Bogumiły Nowickiej za ufundowanie pucharu i nagród dla uczestników. Dziękujemy również Dyrekcji Szkoły za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu wydarzenia oraz uczniom, którzy aktywnie włączyli się w organizację turnieju.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się stworzyć wydarzenie promujące aktywność fizyczną, sportową rywalizację oraz integrację młodzieży. Wszystkim zawodnikom życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Remigiusz Pastucha

Idź do oryginalnego materiału