Grupa PBI szuka kierowców w Stalowej Woli. Praca od zaraz

carpatiabiznes.pl 3 godzin temu
Zdjęcie: pbi praca

Stalowa Wola/Praca. Grupa PBI poszukuje kandydatów/ kandydatek do pracy w spółce PBI Logistyka.

Grupa PBI to polska firma działająca w sektorze budownictwa, szczególnie w obszarze materiałów budowlanych. Zajmuje się produkcją i dystrybucją kruszyw oraz materiałów niezbędnych do budowy dróg i infrastruktury.

Oferta pracy (PBI Logistyka/Stalowa Wola)

Kierowca kat. C, C+E

  • Praca zmianowa: nie
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek – piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych: nie
  • Tryb wypłaty: miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja potrzeb transportowych
  • dbanie o czystość oraz stan techniczny samochodów
  • dbanie o utrzymanie samochodów w sprawności technicznej
  • dbanie o terminowe wykonywanie przeglądów
  • udział w naprawach aut

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C lub C+E

Oferta

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie do kart MultiSport
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe
  • zniżki na produkty
  • nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych
  • możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”
  • cykliczne konkursy z nagrodami
  • możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Kierowca – Operator pompy do betonu

  • dbanie o czystość oraz stan techniczny samochodów,
  • dbanie o utrzymanie samochodów w sprawności technicznej,

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C
  • uprawnienia do obsługi pompy do betonu

Oferta

  • ubezpieczenie grupowie

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Grupa PBI”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

Idź do oryginalnego materiału