Gryf Kamień Pomorski ma nowego prezesa!

kamienskie.info 2 miesięcy temu

Gryf Kamień Pomorski ma nowego prezesa. Po rezygnacji Dawida Roszaka, jego miejsce zajął grający zawodnik seniorów, Honorat Terczyński. W trakcie ostatniego walnego zebrania członków stowarzyszenia MKS Gryf Kamień Pomorski uzupełniono także skład zarządu.

Roszak, który w grudniu 2023 roku został wybrany prezesem na kolejną czteroletnią kadencję, zrezygnował po przegranym, najważniejszym meczu dla zawodników Gryfa. Piłkarze drugi rok z rzędu stracili szansę na awans do IV-ligowych rozgrywek, tracąc prowadzenie w ostatnich minutach meczu, które dawało upragnioną promocję. Dogrywka okazała się jeszcze bardziej bolesna, gdyż zawodnicy Chemika strzelili gola na 1-2, zapewniając sobie pozostanie w IV lidze.

W efekcie Dawid Roszak zdecydował się ustąpić ze swojej funkcji. Na specjalnie zwołanym walnym zebraniu członków stowarzyszenia MKS Gryf Kamień Pomorski wybrano nowego prezesa, którym został Honorat Terczyński, grający zawodnik seniorów. To wychowanek Pogoni Szczecin, w której występował w minionych latach. Po rezygnacji Bartosza Sasina podjęto również decyzję o uzupełnieniu składu zarządu. Nowym członkiem została Karolina Kowalska.