Tegoroczny sezon grzybowy rozpoczął się bardzo wcześnie. Media społecznościowe zaczynają roić się od zdjęć borowików, koźlarzy, kurek i innych cudowności. My jak co roku ogłaszamy konkurs Grzybobranie z PGP i Pultusk24. Konkurs trwa od dziś, tj. 22 czerwca do 30 października 2026 roku. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać zdjęcia swoich zbiorów na nasz adres lub wstawić je w komentarzu pod postem konkursowym, określając, w jakiej miejscowości zostały zebrane. W tym roku drobne zmiany w regulaminie. Regulamin:
Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie 20 zdjęć podczas trwania konkursu.
Zdjęcia należy przesyłać na adres
[email protected] lub publikować je w komentarzu pod postem konkursowym.
Do zdjęć powinna być dołączona informacja, z jakiej miejscowości pochodzą zbiory
W tym roku nagrody przyznajemy w trzech kategoriach:
Kategoria I – najpiękniejsze zdjęcie,
Kategoria II – najpiękniejszy zbiór,
Kategoria III – najciekawszy okaz.
W każdej kategorii nagradzamy trzy miejsca.
Konkurs trwa do końca październi