
fot. Łukasz Wójcik/UM Radom
Koncert jest również jednym z punktów programu obchodów 50. rocznicy Radomskiego Czerwca ’76.
"Przed nami wieczór, w którym historia spotka się z muzyką, energią publiczności i wyjątkową atmosferą wspólnego świętowania. Na scenie „Lata z Radiem i Telewizją Polską” wystąpią artyści reprezentujący różne pokolenia i style muzyczne, m.in. Natalia Kukulska, Viki Gabor, Varius Manx & Kasia Stankiewicz Halina Mlynkova, Kasia Moś, Liber i Doniu, Ania Karwan, KSU, Jary Oddział Zamknięty" - zaprasza prezydent Radomia Radosław Witkowski.
Koncert jest bezpłatny. Będzie transmitowany na antenie TVP2 .
Zdjęcia: Łukasz Wójcik/UM Radom















